Sezóna 2012
pořadí |
tým |
zápasy |
výhry |
prohry |
skóre |
body |
1. |
TJ Plazy "B" |
14 |
13 |
1 |
74:24 |
26 |
2. |
Sokol Semčice "A" |
14 |
11 |
3 |
69:29 |
22 |
3. |
SK Jizerní Vtelno "A" |
14 |
9 |
5 |
60:38 |
18 |
4. |
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" |
14 |
9 |
5 |
57:41 |
18 |
5. |
NK Benátky nad Jizerou |
14 |
5 |
9 |
34:57 |
10 |
6. |
NK Bakov nad Jizerou |
14 |
5 |
9 |
48:50 |
10 |
7. |
SK Jizerní Vtelno "B" |
14 |
2 |
12 |
21:77 |
4 |
8. |
Sokol Libáň |
14 |
2 |
12 |
29:69 |
4 |
Hracím dnem je čtvrtek od 16:30 hod. není-li hracím řádem stanoveno jinak.
TJ Plazy "B" a TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" hrají svá domácí utkání v úterý.
1. kolo 26. duben
SK Jizerní Vtelno "A" 5:2 SK Jizerní Vtelno "B"
NK Benátky nad Jizerou 1:6 TJ Plazy "B"
Sokol Libáň 2:5 TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"
NK Bakov nad Jizerou 0:7 Sokol Semčice "A" kontuačně
2. kolo 3. květen
TJ Plazy "B" 4:3 SK Jizerní Vtelno "A"
SK Jizerní Vtelno "B" 4:3 NK Benátky nad Jizerou
Sokol Semčice "A" 5:2 Sokol Libáň
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 4:3 NK Bakov nad Jizerou
3. kolo 10. květen
SK Jizerní Vtelno "A" 4:3 TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"
NK Benátky nad Jizerou 0:7 Sokol Semčice "A"
Sokol Libáň 4:3 SK Jizerní Vtelno "B"
NK Bakov nad Jizerou 3:4 TJ Plazy "B"
4. kolo 17. květen
Sokol Semčice "A" 4:3 SK Jizerní Vtelno "A"
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 7:0 NK Benátky nad Jizerou
TJ Plazy "B" 7:0 Sokol Libáň
SK Jizerní Vtelno "B" 0:7 NK Bakov nad Jizerou
5. kolo 24. květen
SK Jizerní Vtelno "A" 4:3 NK Bakov nad Jizerou
NK Benátky nad Jizerou 5:2 Sokol Libáň
Sokol Semčice "A" 7:0 SK Jizerní Vtelno "B"
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 3:4 TJ Plazy "B"
6. kolo 31. květen
Sokol Libáň 2:5 SK Jizerní Vtelno "A"
NK Bakov nad Jizerou 6:1 NK Benátky nad Jizerou
TJ Plazy "B" 6:1 Sokol Semčice "A"
SK Jizerní Vtelno "B" 1:6 TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"
7. kolo 7. červen
SK Jizerní Vtelno "A" 3:4 NK Benátky nad Jizerou
Sokol Libáň 2:5 NK Bakov nad Jizerou
Sokol Semčice "A" 4:3 TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"
TJ Plazy "B" 6:1 SK Jizerní Vtelno "B"
8. kolo 14. červen
SK Jizerní Vtelno "B" 2:5 SK Jizerní Vtelno "A"
TJ Plazy "B" 6:1 NK Benátky nad Jizerou
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 6:1 Sokol Libáň
Sokol Semčice "A" 6:1 NK Bakov nad Jizerou
9. kolo 21. červen
SK Jizerní Vtelno "A" 4:3 TJ Plazy "B"
NK Benátky nad Jizerou 5:2 SK Jizerní Vtelno "B"
Sokol Libáň 0:7 Sokol Semčice "A"
NK Bakov nad Jizerou 3:4 TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"
10. kolo 28. červen
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 4:3 SK Jizerní Vtelno "A"
Sokol Semčice "A" 4:3 NK Benátky nad Jizerou
SK Jizerní Vtelno "B" 4:3 Sokol Libáň
TJ Plazy "B" 5:2 NK Bakov nad Jizerou
11. kolo 30. srpen
SK Jizerní Vtelno "A" 3:4 Sokol Semčice "A"
NK Benátky nad Jizerou 5:2 TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"
Sokol Libáň 2:5 TJ Plazy "B"
NK Bakov nad Jizerou 6:1 SK Jizerní Vtelno "B"
12. kolo 6. září začátek utkání od 16:00!!
NK Bakov nad Jizerou 1:6 SK Jizerní Vtelno "A"
Sokol Libáň 5:2 NK Benátky nad Jizerou
SK Jizerní Vtelno "B" 0:7 Sokol Semčice "A"
TJ Plazy "B" 7:0 TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"
13. kolo 13. září začátek utkání od 16:00!!
SK Jizerní Vtelno "A" 5:2 Sokol Libáň
NK Benátky nad Jizerou 4:3 NK Bakov nad Jizerou
Sokol Semčice "A" 3:4 TJ Plazy "B"
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 6:1 SK Jizerní Vtelno "B"
14. kolo 20. září začátek utkání od 16:00!!
NK Benátky nad Jizerou 0:7 SK Jizerní Vtelno "A"
NK Bakov nad Jizerou 5:2 Sokol Libáň
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 4:3 Sokol Semčice "A"
SK Jizerní Vtelno "B" 0:7 TJ Plazy "B"