Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Sokol Mn. Hradiště 1:6 TJ Plazy

12. 5. 2013

Téměř v kompletní sestavě jsme nastoupili k derby s Plazama ........na výsledku se to však výrazněji neprojevilo!

Začátek utkání nám vyšel. Michal Košek s Vojtou Holasem porazili v každém setu o bod Grebeně se Šenkýřem a vedli jsme 1:0. Nakonec se bohužel v našem případě ukázala pravdivost přísloví „První vyhrání z kapsy vyhání“ a ta nám další bod vyhnala zřejmě až do nedalekých Plazů.

Robert Mauerman s Lukášem Budkaiem po bojovném výkonu prohráli se Šťastným s Mocem 0:2.

Zápas Koškovi/s Holasem a Petrem Matoušem/ a Kaudlovi trojice byl jak na houpačce. První set prohra 5:10, druhý výhra 10:1, ve třetím rozhodl kompaktnější výkon hostující trojice.

Robertova trojka /s Budkaiem, Folprechtem i se střídajícími Brůchou a Michalem Šenkýřem/ neměla proti Šťastného trojici nárok.

Další smolná / i když je to pořád smůla?/ byla vložená dvojka, kde Brůcha s Folprechtem a střídajícím Petrem Matoušem statečně vzdorovala dvojici Martin Kaudl, Klimo a nakonec po setech 10:9, 7:10 a 9:10 podlehla.

V singlu Lukáš statečně vzdoroval Mocovi a podal jeden ze svých nejlepších výkonů v singlu, leč na vítězství to nestačilo.

Závěrečnou tečku obstarala Šťastného trojice, když si poradila 2:0 s Koškovou trojkou.

Zápas byl správně vyhecovaný, plný slovních přestřelek mezi oběma tábory, ale vždy /až na jednoho nejmenovaného hostujícího diváka/ v přijatelných a slušných mezích.

Rozhodčí zápas až na drobné chybičky, které výsledek neovlivnili zvládli.

Z našeho mužstva těžko někoho vyzdvihnout, střídali jsme jako po celou sezonu dobré okamžiky se špatnými, výsledek je zasloužený, Plazáci byli prostě lepší. Jejich tým táhli svými výkony hlavně Šťastný s Mocem.

Ale my se nevzdáváme a bojujeme dál!

A vo tom to je!