Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nohejbaloví žáci TJ Sokol Mnichovo Hradiště - Brodce nad Jizerou

21. 6. 2012

Nejen naše mužstva dospělých úspěšně hrají ve 2.lize, resp. v okresním přeboru, ale i naši žáci, kteří pod vedením našeho trenéra mládeže Honzy Dlaska, známého všeobecně spíše pod přezdívkou „Čenda“ úspěšně bojují  v přeboru Středočeského kraje. Parta pod jeho vedením  se dala dohromady v Sokole v Brodcích nad Jizerou se kterým jsme navázali úzkou spolupráci, kdy naši dorostenci s nimi absolvovali trénink a oni nás byli na oplátku podpořit na mistrovských utkáních. Nyní začínáme společně jezdit na turnaje. Někteří žáci již hrají za mužstvo dospělých v Brodcích Okresní soutěž, což je pro ně ta nejlepší škola.

Hlavními oporami se stali bratranci Tomáš a Míla Sekerovi, kterým výkonnostně šlapou na paty další, jako Pepa Reichelt, Kuba Bednář, Petr Žižka a Petr Zeman. Na turnajích, které kluci zatím absolvovali dosáhli v jejich první sezoně výborných výsledků. Na první turnaji v Českém Brodě se ještě rozkoukávali, ale na druhém turnaji KP dvojic v Plazích, se už mezi 12-ti týmy probojovali do semifinále, což byl velký úspěch. V Benešově na KP trojic jim semifinále uteklo jen těsně, ale na dalších dvou turnajích v Nymburce a v Čelákovicích se již umístili na 3.místě a to je od  finálové účasti v Čelákovicích dělil jeden jediný míč.

Ve společnosti takových nohejbalových bašt jako jsou Benešov, Český Brod, Čelákovice, Plazy a další jsou jejich výsledky opravdu znamenité. V aktuální tabulce krajského přeboru kluci figurují na pátém místě pouhé 3 body od třetího místa. Určitě na zbylých turnajích zaútočí na medailové umístění, což by byl opravdu obrovský úspěch.