Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2011

 Sezona 2011 zakončena postupem do 2.ligy

----------------------------------------------------------------------------

Do sezony 2011 vstupoval hradištský nohejbal s cílem pohybovat se v popředí výsledkových listin. Toto předsevzetí se nám splnilo měrou vrchovatou, a to u všech mužstev. Byla z toho sezona,která se už asi nebude opakovat.

Naši dorostenci kralovali na všech šesti turnajích,kterých se v rámci přeboru Středočeského kraje zúčastnili.Po vítězství v KP dvojic a trojic jsme se zúčastnili MČR ,které se konalo v Českém Brodě.V obou soutěžích,jak dvojic,tak trojic jsme se probojovali do čtvrtfinále,kde nám po boji vystavily stopku v trojicích Horažďovice a ve dvojicích Prostějov.

Poprvé jsme se letos účastnili dorosteneckého poháru ČNS,který se skládal z turnaje trojic v Tachově /4.místo/,dvojic v Prostějově /3.místo/ a v singlu /2.místo/,takže jsme v konečném účtování obsadili vynikající 3.místo. Navíc náš dorostenec Lukáš Budkai se dostal do reprezentace ČR,kde absolvoval s reprezentací soustředění v Nymburce. Za dorostence tento tyto vynikající úspěchy vybojovali David Šimáně,Lukáš Budkai,Vojta Holas a Ondra Kašpárek.

B-mužstvo se ve II.třídě OP drželo v průběhu soutěže neustále v popředí a podzimní šňůrou vítězství se nakonec stalo jeho vítězem.Pod vedením kapitána Milana Petrtýla se o to zasloužili Petr Hanousek,Mára Dvořák,Láďa Najman,Petr Matouš,Jirka Kaplan,Petr Valkoun,David Šenkýř a Standa Matouš.

A-mužstvo si dalo za cíl umístění do třetího místa v KP.Po celou dobu jsme se drželi na těchto čelních příčkách a přetahovali jsme se o vedení v soutěži s mužstvy Slaného a Nymburka.Před podzimní částí jsme již byli na prvním místě a po remíze na horké půdě ve Slaném,vítězstvím nad Vrdy jsme potřebovali v posledním kole jakýmkoli způsobem porazit dalšího kandidáta na prvenství,Nymburk.To se nám po vynikajícím výkonu a výsledku 6:0 podařilo a vybojovali jsme si právo účasti na kvalifikaci o 2.ligu.Byli jsme nalosování do skupiny C společně s rezervou  extraligového Vsetína a vítězem Jihomoravského KP Holubicemi. I ve Vsetíně jsme potvrdili naši letošní famózní formu a soupeře jsme přehráli /Vsetín „B“ 5:2 a Holubice 5:1/.Tím jsme také dosáhli našeho historického rekordu tím,že jsme za celou sezonu neokusili hořkost porážky v soutěžním zápase.

Velkou devízou našeho mužstva je to,že ho tvoří z převážné většiny hráči ve věku okolo 20 let,což nám dává dobrou perspektivu do budoucna.Vyplatila se nám cesta výchovy vlastních hráčů nebo hráčů z blízkého okolí z nižších soutěží,kteří postupnými krůčky se během 5 let sami vlastní pracovitostí vypracovali až k účasti ve 2.lize,což je pro nás  něco neuvěřitelného. Na tomto historickém úspěchu mnichovohradištského nohejbalu se podíleli tito hráči: David Šimaně,Michal Folprecht,Vojta Holas,Lukáš Budkai,Michal Kašpárek,Michal Košek,Petr Mačat,Michal Šenkýř,Duc Trinh Minh a vedoucí mužstva Standa Matouš.

Na závěr bychom chtěli poděkovat naším největším sponzorům, firmám BOŽENA SEDLÁKOVÁ – BOSPOR Kosmonosy,Vlastimil Drázský – COMFEEL Mnichovo Hradiště a ECOGLASS,a.s. Jablonec nad Nisou za sponzorské dary,bez nichž bychom výše uvedených výsledků nemohli dosáhnout

/SM/