Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dynín - Mnichovo Hradiště 6:4

 Dynín - Mnichovo Hradiště 6:4

--------------------------------------------

 

 

Do Dynína jsme cestovali bez zraněného Michala Folprechta,pracovně zaneprázdněného Kuby Řípy a bez Matějě Huka,který na to dlabe,takže jediným náhradníkem byl letos ještě nehrající trenér Standa Matouš.

Do první dvojky šli Košan s Robertem a po pomalejším rozjezdu vybojovali cenné vítězství 1:2 /10:8,7:10,8:10/.

Druhá dvojka mladíků Lukáše s Vojtou nám měla přinést navýšení náskoku,ale bohužel se hlavně Vojtovi vůbec nedařilo zakončovat a nenarovnal to ani Standa,který Vojtu v průběhu druhého setu střídal.2:0 /10:4,10:2/.

Naše druhá Kašpiho trojka,tentokrát s Robertem a uzdraveným Mirkem Kučerou nehraje v poslední době ve formě,což bohužel prokázala i v Dyníně.Domácí s nimi udělali krátký proces.2:0 /10:4,10:1/.

Naopak Košanova s Vojtou a Lukášem si drží stabilně vysokou výkonost a domácí trojce nedala šanci.0:2 /6:10,5:10/.

Střední pasáž je zatím naší slabinou.I když Kašpi s Mirkem zahráli tentokrát vloženou dvojku dobře,bohužel na vítězství to nestačilo. 2:0 /10:8,10:7/.

V singlu Lukáš s bolavými zády neměl na domácího borce nárok 2:0/10:3,10:3/

Pak Košanova trojka zavelela k obratu,v prvním setu jasně,ve druhém otočila skóre 9:7 nakonec ve svůj prospěch.0:2/4:10,9:10/.

Bohužel Kašpiho trojka zahrála sice lépe než ve svém prvním zápase,leč nakonec prohrála 2:0/10:7,10:8/.

Vojtovi s Lukášem se podařilo opět vykřesat jiskru naděje alespoň na remízu a to za velké oběti Vojty,který dohrával s velkou bolestí ruky,kterou si pochroumal při obětavém zákroku.0:2/7:10,8:10/.

Remízu byli odhodláni vybojovat Košan s Robertem,po prvním prohraném setu se ve druhém chytli a s přehledem ho vyhráli,bohužel nevyužili této psychické výhody a ve třetím setu po boji podlehli.2:1/10:5,6:10,10:8/.

Dnešní výkon s vyjímkou druhé trojky nebyl vůbec špatný,všichni bojovali a předvedli to,co jim v současnosti zdraví a trénovanost dovolí.Nejlepším hráčem byl Michal Košek,ve trojce mu opět perfektně sekundovali Vojta s Lukášem.

Netrpělivě budeme očekávat výsledek rentgenu Vojtovi ruky a dále netrpělivě vyhlížíme návrat našeho lídra Davida Šimáněho,který již začal s tréninkem po těžkém zranění kolena.Na závěr musíme konstatovat,že jsme domácím záviděli početné fanouškovské publikum,které je přišlo podpořit a to určitě nebylo tím,že měli diváci pivo zdarma!A vo tom to je!